Obavijesti

07.12.2018.
Čitaonica i Galerija VN
Čitaonica i Galerija VN zatvorena u ponedjeljak i utorak
Čitaonica i Galerija VN bit će zatvorena u ponedjeljak (10.12.) i utorak (11.12.) zbog postava i otvorenja izložbe Lane Stojićević: Fasada.
04.12.2018.
KGZ
Međunarodni dan volontera (5. prosinca)
Čestitamo Međunarodni dan volontera!
04.12.2018.
Knjižnica Vladimira Nazora
KRONOmetaFORA 2019.
metaFORA je natječaj za najbolju kratku priču koji Knjižnica Vladimira Nazora organizira sedmu godinu zaredom.
04.12.2018.
Knjižnica Vladimira Nazora
Studijska čitaonica zatvorena
Studijska čitaonica bit će zatvorena za tihi rad u srijedu, 5.12.2018. od 17 sati, zbog održavanja književne tribine S knjigom u sri(je)du – Danci i stranci.
30.11.2018.
Gradska knjižnica
Tjedan otvorenih vrata Gradske knjižnice
U povodu 111. obljetnice zagrebačke Gradske knjižnice u Zagrebu, organiziran je Tjedan otvorenih vrata (od 3. do 7. prosinca 2018.). U Tjednu otvorenih vrata bit će organizirane ture po Gradskoj knjižnici.
15.11.2018.
Dječja knjižnica ''M2''
Code Club subotom
Zbog privatnih i poslovnih obaveza volontera, subotnje radionice programiranja odgađaju se do daljnjega. 
13.11.2018.
Dječja knjižnica ''M2''
Igraonice za predškolce
Poštovani korisnici,
zbog bolovanja odgojitelja, od srijede 14.11. do daljnjega otkazuju se termini igraonica za djecu od 3 godine do polaska u školu bez pratnje odrasle osobe (utorak i četvrtak od 10:30 do 12, te ponedjeljak, srijeda i petak od 16:30 do 18 sati) .

Prostor igraonice je u navedenim terminima raspoloživ za druženje djece i roditelja, baka, djedova, teta čuvalica,...

Hvala na razumijevanju.
12.11.2018.
Dječja knjižnica ''M2''
Obavijest polaznicima tečaja kineskoga jezika
Profesorica Zhang neće moći održati radionice kineskoga jezika u srijedu i petak zbog bolesti.
12.11.2018.
Bibliobus
Bibliobus
08.11.2018.
Gradska knjižnica - Odjel za djecu i mladež
Natjecanje u čitanju naglas
U organizaciji Odjela za djecu i madež Gradske knjižnice, 8. 11. 2018. održano je Natjecanje za Grad Zagreb i Zagrebačku županiju. Odabrani su pobjednici u dvije starosne kategorije.