Raspored i stajališta
 

Rezervacija knjižnične građe: bibliobus@kgz.hr

Najbliže stajalište pronađite na karti.

Od utorka do petka, u vremenu od 09.00 do 18.30 sati kontaktirajte nas na terenu:

B1 = Bibliobus 1, kontakt 095 4694 518
B2 = Bibliobus 2, kontakt 095 4694 519


NAPOMENA: 
Izvanredni raspored Bibliobusne službe prilagođen je trenutnoj epidemiološkoj situaciji.

Moguće PROMJENE u rasporedu PROVJERITE Aktualnim obavijestima.

 

UTORAK
 
 
02.02.
16.02.
 
B1
BRESTJE 10:00 – 10:30
PREKVRŠJE 11:00 – 11:45
INA HOLJEVAC 15:30 – 16:15
TRNSKO 17:00 – 19:00
 
B2
POGLAVARSTVO GRADA 09:30 – 10:45
KOZJAK – DOBRI DOL 11:15 – 12:30
MARKUŠEVEC 17:00 – 19:00
SRIJEDA
 
 
 
 
03.02.
17.02.
 
B1
IVER 09:30 – 10:30
SESVETSKA SELA 10:45 – 12:00
KAJZERICA 16:00 – 19:00
 B2 KUPINEC 08:45 – 09:00
BRATINA 09:15 – 09:45
PISAROVINA DV 09:55 – 10:15
KUPČINA 10:30 – 11:00
PISAROVINA 11:15 – 12:00
LANIŠTE 15:30 – 16:15
BOTINEC 17:15 – 19:00
ČETVRTAK
 
 
04.02.
18.02.
 
 B1
STRMEC 10:00 – 11:00
SVETA NEDJELJA 11:15 – 12:15
INA LOVINČIĆEVA 14:00 – 15:00
RETKOVEC 16:00 – 19:00
 
 B2
OŠ LOTRŠČAK 09:00 – 10:30
OŠ RUŽIČNJAK 10:30 – 12:00
INSTITUT RUĐER BOŠKOVIĆ 13:30 – 15:00
SREDIŠĆE 16:00 – 19:00
PETAK
 
 
05.02.
19.02.
 B1 GLAVNICA 09:30 – 09:45
MORAVČE 10:00 – 10:15
CVJETNO NASELJE 11:30 – 13:00
TRSTENIK 17:15 – 17:45
PRIGORJE 18:00 – 19:00
 
B2
RESNIK 09:00 – 10:00
VIDOVEC 11:15 – 12:30
SOBLINEC 15:00 – 16:00
SESVETSKI KRALJEVEC 17:00 – 19:00
SUBOTA
06.02.
20.02.
B1 STUDENTSKI GRAD 09:00 – 12:00
 
B2
DUBRAVICA 09:00 – 10:00
PUŠĆA 10:30 – 11:30

UTORAK
 
 
09.02.
23.02.
 B1 LADUČ 10:30 – 10:45
DRENJE 11:00 – 11:30
ŠENKOVEC 11:45 – 12:30
PODBREŽJE 14:45 – 15:45
SOPOT 16:30 – 19:00
 B2 KUPINEČKI KRALJEVEC 09:00 – 10:00
ODRANSKI OBREŽ 10:30 – 12:00
BUKOVAC 16:00 – 17:00
REMETE 17:15 – 19:00
SRIJEDA
 
 
10.02.
24.02.
 
 B1 IVANJA REKA 09:00 – 10:30
BOROVJE 11:30 – 13:00
KOZARI BOK 16:30 – 17:30
PETRUŠEVEC 17:45 – 19:00
 B2 SV. MARTIN PO OKIĆEM 10:00 – 11:00
HORVATI 11:30 – 12:30
GRAČANI 15:00 – 16:30
KRALJEVEC 17:30 – 19:00
ČETVRTAK
 
 
 
11.02.
25.02.
 
 B1 KERESTINEC 10:00 – 10:30
DEMERJE 10:45 – 11:15
HRVATSKI LESKOVAC 11:30 – 12:30
JABLANOVEC 15:30 – 16:00
JAKOVLJE 16:15 – 17:15
MALEŠNICA 18:00 – 19:00
 
B2
ODRA 09.00 – 10:00
DRAGONOŽEC (ispred vrtića) 10:30 – 11:00
DRAGONOŽEC (ispred DVD-a) 11:00 – 12:00
RUDEŠ 16:00 – 17:00
VRBANI 17:15 – 19:00
PETAK
 
 
12.02.
26.02.
 
B1
POJATNO 09:45 – 10:15
KUPLJENOVO 10:30 – 10:50
LUKA 11:00 – 12:00
SREDNJACI (pauza 16:00 – 16:30) 14:00 – 19:00
B2
STUPNIK (ispred Općine) 08:45 – 09:15
STUPNIK (ispred OŠ) 09:30 – 10:00
LUČKO 11:00 – 12:00
ERICSSON 15:00 – 15:45
SIGET 17:00 – 19:00
SUBOTA
13.02.
27.02.
B1 VELIKA MLAKA 09:00 – 10:30
SVETA KLARA 11:00 – 12:00
B2 MLINOVI 09:00 – 12:00