Raspored i stajališta
 

Rezervacija knjižnične građe: bibliobus@kgz.hr

Najbliže stajalište pronađite na karti.

Od utorka do petka, u vremenu od 09.00 do 18.30 sati kontaktirajte nas na terenu:

B1 = Bibliobus 1, kontakt 095 4694 518
B2 = Bibliobus 2, kontakt 095 4694 519

Bibliobus neće doći na sljedeća stajališta:
 
21.9. Laduč, Drenje, Šenkovec, Bukovac, Remete
22.9. PŠ Resnik, Vidovec, Gračani, Kraljevec, Petruševec
23.9. Rudeš, Vrbani, Iver, Sesvetska Sela, Odra, Dragonožec (DV i DVD)
24.9. Ericsson, Siget, Pojatno, Kupljenovo, Luka
25.9. Mlinovi
                         
 
 
UTORAK

31.08.

14.09.
28.09.
12.10.
26.10.


B1
BRESTJE 09:00 – 10:30
PREKVRŠJE 11:30 – 12:30
INA – HOLJEVAC 14:30 – 15:45
TRNSKO 16:30 – 19:00

B2
POGLAVARSTVO GRADA 09:30 – 11:00
KOZJAK 11:45 – 13:00
MARKUŠEVEC 16:00 – 19:00
SRIJEDA


01.09.
15.09.
29.09.
13.10.
27.10.

 

B1
KERESTINEC 09:00 – 10:00
DEMERJE 10:15 – 10:45
HRVATSKI LESKOVEC 11:30 – 13:00
KAJZERICA 14:30 – 19:00 (pauza od 15:30 – 16.00)




B2
KUPINEC 08:45 – 09:00
BRATINA 09:15 – 09:45
PISAROVINA (DV) 09:55 – 10:15
KUPČINA 10:30 – 11:15
PISAROVINA 12:00 – 13:00
LANIŠTE 15:00 – 16:00
BOTINEC 17:00 – 19:00
ČETVRTAK

02.09.

16.09.
30.09.
14.10.
28.10.


B1
STRMEC 09:00 – 11:00
SVETA NEDELJA 11:45 – 12:30
INA – LOVINČIĆEVA 14:00 – 15:00
RETKOVEC 16:00 – 19:00


B2
OŠ LOTRŠČAK 09:00 – 10:30
OŠ RUŽIČNJAK 10:30 – 12:00
INSTITUT RUĐER BOŠKOVIĆ 13:30 – 15:00 (u dvorištu IRB - stara lokacija)
SREDIŠĆE 16:00 – 19:00
PETAK


03.09.
17.09.
01.10.
15.10.
29.10.

 
 
 
B1
GLAVNICA 09:00 – 09:30
MORAVČE 09:45 – 10:15
CVJETNO NASELJE 11:30 – 13:00
TRSTENIK 15:30 – 16:15
PRIGORJE BRDOVEČKO 17:00 – 19:00


B2
SV. MARTIN POD OKIĆEM 09:00 – 10:30
HORVATI 11:00 – 12:30
SOBLINEC 15:00 – 16:00
SESVETSKI KRALJEVEC 17:00 – 19:00
SUBOTA
 
04.09.
18.09.
02.10.
16.10.
30.10.
B1 STUDENTSKI GRAD 09:00 – 13:00 (pauza od 11:30 – 12:00)
B2
 
DUBRAVICA 09:00 – 10:15
PUŠĆA 11:40 – 13:00
 
 
UTORAK

07.09.

21.09.
05.10.
19.10.
02.11.
16.11.


B1
LADUČ 09:15 – 10:00
DRENJE 10:15 – 11:00
ŠENKOVEC 12:00 – 13:00
PODBREŽJE (ZET stanica) 14:30 – 15:30
SOPOT 16:30 – 19:00


B2
KUPINEČKI KRALJEVEC 09:00 – 10:00
ODRANSKI OBREŽ 11:00 – 13:00
BUKOVAC 16:00 – 17:00
REMETE 17:15 – 19:00
SRIJEDA


08.09.
22.09.
06.10.
20.10.
03.11.

 


B1
IVANJA REKA 09:00 – 10:30
BOROVJE 11:30 – 13:00
KOZARI BOK 14:30 – 16:30
PETRUŠEVEC 17:30 – 19:00


B2
RESNIK 08:30 – 10:00
VIDOVEC 11:00 – 12:30
GRAČANI 15:00 – 16:30
KRALJEVEC 17:30 – 19:00
ČETVRTAK

09.09.

23.09.
07.10.
21.10.
04.11.
17.11.



B1
IVER 08:30 – 10:30
SESVETSKA SELA 10:45 – 12:30
JABLANOVEC 14:30 – 15:30
JAKOVLJE 15:45 – 16:45
MALEŠNICA 18:00 – 19:00


B2
ODRA 09:00 – 10:00
DRAGONOŽEC (DV) 11:00 – 11:30
DRAGONOŽEC (DVD) 11:45 – 13:00
RUDEŠ 15:30 – 16:45
VRBANI 17:15 – 19:00
PETAK

10.09.

24.09.
08.10.
22.10.
05.11.
18.11.
 
 
 
B1
POJATNO 09:00 – 10:00
KUPLJENOVO 10:30 – 11:00
LUKA 11:15 – 12:30
HORVATI – SREDNJACI 14:00 – 19:00 (pauza od 16:00 – 16:30)


B2
STUPNIK (ispred općine) 08:45 – 09:15
STUPNIK (ispred škole) 09:30 – 10:00
LUČKO 11:00 – 12:30
ERICSSON 15:00 – 15:45
SIGET 17:00 – 19:00
SUBOTA

11.09.

25.09.

 
B1 VELIKA MLAKA 09:00 – 10:30
SVETA KLARA 11:40 – 13:00 (pauza od 11:00 – 11:30)
B2 MLINOVI 09:00 – 13:00 (pauza od 11:30 – 12:00)